• 30 روز بازگشت به طور گامل رایگان
  • خرید رایگان 20 هزار تومان خرید
  • برند های اصلی 100% گارانتی

محبوب ترین

فروشگاه گلدیران پلاس 22

فروشگاه ارتش

فروشگاه خانه ال جی

فروشگاه زندگی بهتر

جدیدترین

Image

چرم مشهد همدان

نمایندگی چرم مشهد شعبه همدان

پربازدیدترین

پوشاک آقایان مکنو

مرجع تخصصی معرفی و ثبت برند

معرفی سیستم

با استفاده از این سیستم ، با کمترین هزینه و در کمترین زمان ، صاحبان کالا و خدمات میتوانند نوع و مشخصات خودا را به دست متقاضی برسانند ، بدون استفاده از تبلیغات پرهزینه و استفاده از کاغذ بازی های مرسوم ، نشانی و مشخصات خود را اعلام نمایند

اهداف سیستم

هدف از این نوع آدرس یابی دستیابی سریع و کم هزینه به نشانی ، مشخصات و اطلاعات مربوط به درخواست یک شهروند می باشد.

سامانه پیامکی

ارائه رویداد های شغلی هر فروشگاه ، شامل : حراجی ها ، تخفیف ها ، جوایز ، هدایا و غیره . فراخوان ها ی استخدامی و مسابقاتی ، تمامی خدمات پیامکی و ارسال راه های ارتباطی مشتری با شما است .

روش کار

این سیستم ، بر اساس پیام کوتاه پایه گذاری شده است. با این توضیح که کلمه مورد نظر به عنوان کلمه ای که کاربر درخواست مشخصات نشانی و تلفن آن را دارد ( مثال : پیراهن مردانه حراجی ،وسایل ورزشی تخفیف ) به شماره 5000118 از نوع کدهای اختصاصی پیامک شده و در جواب ، سیستم ، مشخصات و نشانی مربوطه را ارسال می نماید. قابلیت اتصال به شبکه های مجازی در این سیستم تعبیه شده است.

سامانه وب سایت

ارائه وب سایت خبری برای هر فروشگاه شامل : 1_ تمام خبر های فروشگاه شما است . 2_ فهرست تمام محصولات موجود در فروشگاه شما است . 3_ رویداد های شغلی فروشگاه شما از جمله : زمان حراجی ها ، محصولات جدید و طرح های مختلف هدایا مناسبت ها و غیره . 4_ارائه سایت فروشگاهی که امکان فروش آنلاین را برای فروشنده فراهم می کند .

سامانه اپلیکیشن اندروید

تمام خدماتی که در وب سایت خبری هر فروشگاه ارائه می شود این بار در اپلیکیشن خبری فروشگاه نیز ارائه می گردد . بنا بر این هر فروشگاه می تواند یک اپلیکیشن اختصاصی برای خودش داشته باشد .